Tepovanie

Profesionálne tepovanie

Tepovanie v Žiline a okolí

CleanPoint

Profesionálne tepovanie v Žiline

tepovanie žilina

Tepovanie kobercov

Koberce tepujeme formou hĺbkového čistenia, pri ktorom používame špičkové profesionálne tepovacie stroje značky KÄRCHER, SANTOEMMA a najkvalitnejšie čistiace prostriedky.

Zistiť viac

tepovanie sedačiek

Tepovanie sedačiek a čalúneného nábytku

Najviac zaťažovaným/využívaným kusom nábytku v domácnosti je gauč, sedacia súprava alebo zjednodušene sedačka. To sa odráža na jej znečistení. Vzhľadom na to, je ideálne vytepovať sedačku minimálne raz ročne. Ponúkame Vám tepovanie sedacích súprav, taburetiek, kresiel, čalúnených stoličiek a čalúneného nábytku.

Zistiť viac

tepovanie žilina

Tepovanie matracov

Tepovanie matracov vykonávame zo všetkých prístupných strán a teda aj zo strany na ktorej nespíte. Samotné čistenie pozostáva z klasického tepovania za použitia extraktora plus v kombinácii s použitím suchej pary.

Zistiť viac

čistenie a ochrana kože

Čistenie a ochrana kože

Ponúkame Vám starostlivosť, čistenie a ošetrovanie kože, koženky. Kožu a koženku čistíme a ošetrujeme profesionálnou kozmetikou využívanou najmä v profesionálnych dielňach. Ak sa o kožu či koženku nestará, dochádza k jej „vysušeniu“ a následnému praskaniu povrchu kože. Pravidelným ošetrovaním môžete týmto nežiadúcim javom zabrániť, a kožená sedačka môže stále vyzerať ako nová.

Zistiť viac

tepovanie žilina

Firemný zákazníci

Pre plnohodnotný pracovný výkon je jedným z kľúčových faktorov čistota na pracovisku. Čistota na pracovisku = prijemné pracovisko. Pre zákazníkov, ktorí využívajú naše služby pravidelne, ponúkame zľavy pri tepovaní kobercov, kancelárskych stoličiek, stoličiek zo zasadačiek atď.

Zistiť viac

Máte záujem využiť naše služby?

Rezervovať telefonicky