Tepovanie pre firmy

Tepovanie pre firmy

Profesionálne tepovanie v Žiline a okolí

Pre plnohodnotný pracovný výkon je jedným z kľúčových faktorov čistota na pracovisku. Čistota na pracovisku = prijemné pracovisko. Pre zákazníkov, ktorí využívajú naše služby pravidelne, ponúkame zľavy pri tepovaní kobercov, kancelárskych stoličiek, stoličiek zo zasadačiek atď.

Jednou zo služieb ponúkaných firemným zákazníkom je dosušovanie kobercov a čalúneného nábytku. Pre firemných zákazníkov máme pripravenú aj  metódu čistenia suchou penou, použiteľnú pre kreslá, stoličky a iný čalúnený nábytok.  Túto metódu vieme použiť v prípadoch kde nie je vhodné zvlhčenie tkaniny z prevádzkových dôvodov alebo kvôli vlastnostiam samotnej tkaniny. Ideálne použitie je pre kinosály, divadlá a veľké konferenčné miestnosti.  Čo sa týka odstraňovania fľakov, metóda suchou penou nemá rovnaké výsledky ako klasické mokré tepovanie.

tepovanie žilina


Cenník

Extrakčné tepovanie 1,2€ bez DPH / m²
Tepovanie s rotačnou kefou 1,6€ bez DPH / m²
Kancelárska stolička
4€ / ks
Dosušovanie 12€ / 12 hodín

CleanPoint

VÁŠ SPOĽAHLIVÝ PARTNER
1
Firemných zákazníkov
1
hodín tepovania
1
vytepovaných kobercov
1 %
firiem nás odporúča

Čo o nás hovoria

Bol som veľmi spokojný s výkonom pracovníkov CLEANpoint. Príjemný prístup personálu a kvalitný výkon. Vrelo odporúčam!
pán Vladimír
Žilina-Zástranie
Podrobne spracovaná cenová ponuka, promptný nástup na práce, kvalitne odvedená práca. Služby sme využili už niekoľkokrát.
pani Anita
štátna správa
CLEANpoint som si vybral na základe referencií od mojich známych. Výsledok práce podľa očakávania. Maximálna spokojnosť.
pán Tomáš
Solinky

Máte záujem o naše služby?

Rezervovať telefonicky