Tepovanie kobercov

Tepovanie kobercov

Profesionálne tepovanie v Žiline a okolí

Objednajte si tepovanie

Cleanpoint

Váš spoľahlivý partner

0
Spokojných zákazníkov
0
Vytepovaných kobercov
0 %
Zákazníkov nás odporúča
0
Hodín tepovania


Naše služby poskytujeme v Žiline a jej okolí

Viete si predstaviť ak by ste Vašu plávajúcu podlahu, keramiku či inú pevnú podlahu neumyli alebo nevysávali? Aj keď na kobercoch takéto znečistenie nie je vidieť na prvý pohľad je rovnakým postrachom pre zdravie Vás a Vašich blízkych.

Vzhľadom na množstvo prachu a alergénov v ovzduší našich domácností je nevyhnutnosťou v pravidelných intervaloch koberce tepovať. Vaše koberce zbavíme škvŕn, alergénov, nežiadúcich pachov, roztočov ale aj iných nečistôt.

Čo všetko vieme vytepovať?

  • Veľkometrážne koberce
  • Kusové koberce
  • Rohože 

V prípade nadmerného znečistenia si vieme pomôcť parným čističom alebo mechanickým odstránením znečistenia. Táto služba je za príplatok.

Akou metódou tepujeme?

Koberce tepujeme klasickou extrakčnou metódou alebo extrakčnou metódou pomocou elektrického kartáča ktorý je zabudovaný v čistiacej hlavici.  Špeciálny nástavec s elektrickou kefou má obrovskú výhodu v tom, že na vyčistenie koberca nie je nutné koberec tak zmáčať ako pri klasickom extrakčnom tepovaní a teda koberec bude rýchlejšie suchý. Mechanické kefovanie zabezpečí efektívne odstránenie nečistôt z vlákien koberca a následne koberec vydrží dlhšie čistý oproti bežnému tepovaniu.

Ako dlho trvá schnutie?

Doba schnutia je minimálne o tretinu nižšia oproti klasickému extrakčnému systému. Za použitia špeciálnej chémie a dokonalého núteného vetrania môže byť koberec suchý do jednej hodiny.  

 

Dosušovanie kobercov a čalúneného nábytku sušičom WEBER!

Našim klientom ponúkame aj EXTRA účinné vysávanie pred TEPOVANÍM. Pomocou  dvojmotorového vysávača s rotačnou elektrickou kefou budú kobercové plochy vyčistené, zbavené vlasov a chlpov od štvornohých spoločníkov do hĺbky vlákna. Rotujúca kefa umožňuje taktiež odstránenie prachu, piesku a pevných nečistôt. Vďaka výnimočnej trojstupňovej filtrácii sa napríklad okrem iného postará napríklad v materských školách, alebo nemocniciach o hygienicky čistý vzduch. Problémy mu nerobia ani koberce s vyšším vlasom, výkonné hlavy majú viacúrovňové manuálne nastavenie.

Koberce prídeme vytepovať ku Vám domov alebo v prípade záujmu, môžete koberce doniesť k nám na pobočku.

Cenník

Koberec (extrakčná metóda) 1,20€/m²
Koberec (kefová metóda) 1,60€/m²
Kusový koberec do 3m² (extrakčná metóda) 5,-€
Rohožka 3,-€/ks

Čo o nás hovoria

Bol som veľmi spokojný s výkonom pracovníkov CLEANpoint. Príjemný prístup personálu a kvalitný výkon. Vrelo odporúčam!
pán Vladimír
Žilina-Zástranie
Podrobne spracovaná cenová ponuka, promptný nástup na práce, kvalitne odvedená práca. Služby sme využili už niekoľkokrát.
pani Anita
štátna správa
CLEANpoint som si vybral na základe referencií od mojich známych. Výsledok práce podľa očakávania. Maximálna spokojnosť.
pán Tomáš
Solinky

Máte záujem o naše služby?

Kontaktovať nás môžete emailom: info@cleanpoint.sk, telefonicky: +421 911 966 620, alebo cez náš kontaktný formulár.

Rezervovať telefonicky