Tepovanie na pobočke

ČISTIAREŇ KOBERCOV

Tepovanie u nás na pobočke

Cesta k Paľovej búde 21A, 010 01 Žilina

Nie ste priaznivec pozývania si tepovacích služieb do svojej domácnosti?

Áno? Musíte na to obetovať svoj čas a energiu na naplánovanie vhodného termínu a doma vám po takomto zásahu zostanú vlhké koberce niekoľko hodín?

 

 

Máme riešenie aj pre Vás. Dovezte nám Vaše znečistené koberce a my sa postaráme o ich vyčistenie u nás. So zákazníkom sa dohodneme na termíne kedy budú koberce vyčistené a pripravené na odovzdanie. Náš pracovník Vás bude kontaktovať a dohodne sa na odovzdaní a prebratí koberca.
Priemerná dĺžka trvania vyčistenia aj s vysušením je 3 dni. Ak sa zákazník nedostaví v dohodnutom termíne je účtovaný poplatok za skladovanie kobercov 1€ / deň /ks.
Maximálny rozmer koberca čisteného u nás na pobočke je 6m2. V prípade väčších rozmerov kobercov odporúčame zákazníkom zavolať si nás k sebe domov.

tepovanie kobercov


Bezstarostné tepovanie u nás na pobočke

Naším zákazníkom ponúkame aj službu odvozu znečistených kobercov a dovozu vyčistených kobercov.
Služba je spoplatnená v rámci Žiliny paušálnou cenou 6,-€

Adresa pobočky

Cesta k Paľovej búde 21A, 010 01 Žilina

Kontakt

+421 907 369 946
info@cleanpoint.sk

Prevádzková doba

Pon-Pia: 8:00 - 17:00
Sob-Ned: na objednávku


Cenník

Kusový koberec 10€ / ks (malý do 1,5 m²)
15€ / ks (stredná veľkosť do 3 m²)
18€ / ks (do 6 m²)
Rohožka 4€ / ks

Koberce čistíme v nasledujúcich krokoch

KROK 1

Hĺbkové povysávanie koberca pomocou  dvojmotorového vysávača BOHMAN s rotačnom elektrickou kefou tzv. „KLEPÁČ“. Pri tomto kroku dochádza k odstráneniu nečistôt skrytých hlboko vo vnútri koberca, a taktiež dokonale odstráni zvieracie chlpy, vlasy a zašlapané nečistoty. 

KROK 2

Chemické predčistenie nielen škvŕn ale v prípade nutnosti aj celého koberca. Pri tomto kroku využívame manuálne kartáčovanie alebo strojové kartáčovanie. Tento krok robíme s maximálnou trpezlivosťou a precíznosťou. Aby sme dosiahli dokonalý dojem z čistenia kobercov (napríklad pri znečistení žuvačkou) používame taktiež parný generátor značky Kärcher.

KROK 3

Hĺbkové tepovanie s elektrickým kartáčom pre odolné znečistenie a 3 výkonnými tryskami na dokonalejšie nanesenie čistiaceho prostriedku,(. Koberce čistíme  špičkovými strojmi od talianskeho výrobcu Santoemma. V tomto kroku je na povrch kobercov nastriekaný čistiaci prostriedok systémom tlakových trysiek, následne je koberec prekartáčovaný elektrickým kartáčom a následne uvoľnené nečistoty sú vysaté extraktorom.

KROK 4

Nasleduje sušenie. Sušíme pozvoľna teplým vzduchom tak aby nedošlo k poškodeniu vlasov a vlákien koberca. Koberec je na záver prevoňaný nevtieravou vôňou, ktorá decentne prevonia interiér, v ktorom sa nachádza.

KROK 5

Posledným krokom je výstupná kontrola, kde je každý koberec individuálne skontrolovaný, v prípade nutnosti vyčesaný a na záver zabalený.

CleanPoint

VÁŠ SPOĽAHLIVÝ PARTNER
1
Spokojných zákazníkov
1
hodín tepovania
1
vytepovaných kobercov
1 %
zákazníkov nás odporúča

Čo o nás hovoria

Bol som veľmi spokojný s výkonom pracovníkov CLEANpoint. Príjemný prístup personálu a kvalitný výkon. Vrelo odporúčam!
pán Vladimír
Žilina-Zástranie
Podrobne spracovaná cenová ponuka, promptný nástup na práce, kvalitne odvedená práca. Služby sme využili už niekoľkokrát.
pani Anita
štátna správa
CLEANpoint som si vybral na základe referencií od mojich známych. Výsledok práce podľa očakávania. Maximálna spokojnosť.
pán Tomáš
Solinky

Máte záujem využiť naše služby?

Rezervovať telefonicky